Show Bizz

Dhurata Dora nisë pushimet pas një sezoni të suksesshëm

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dhurata Dora ka qenë një nga artistet më të angazhuara këtë vit me koncerte.

Dhurata Dora ka filluar pushimet pas një vere super aktive, sezon ky që karakterizohet me këngën në bashkëpunim me Soolking ‘Zemra’, shkruan lajmi.net.

Me anë të postimit të bërë në Instastory shohim se këngëtarja pushimet i ka filluar në Kotor prej nga publikoi edhe një video të shkurtër buzë detit.

Në postimin e bërë ajo ka shkruar “Më në fund koha për pushime, faleminderit shumë vera 2019”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto