Sport

Dhjetë futbollistë të Gjilanit agjërojnë muajin e Ramazanit

Dhjetë futbollistë të ekipit Gjilani që garon në Superligën e Kosovën agjërojnë gjatë muajit të Ramazanit.

Në mesin e këtyre janë edhe dy vëllezërit nga Bregu i Fildishtë.

Se si është një ditë mes stërvitjeve dhe ndeshjeve gjatë këtij muaji ata tregojnë për Klan Kosovën.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=464328594886249

Postime të ngjajshme
Sport

Armend Dallku: Gjynah që këta djem të trajtohen ashtu, më vjen keq se si u arbitrua ndeshja

Sport

Kjo është deklarata e Batatinës pas triumfit në Kupën e Kosovës

Sport

Munishi uron Llapin dhe lavdëron Dukagjinin për ‘luftën dhe angazhimin’

Sport

Dukagjini – Llapi: Kjo skuadër rrëmben trofeun e Kupës së Kosovës