Show Bizz

Detaje të reja që çojnë në dyshime se Mozzik dhe Loredana po shkojnë drejt ndarjes

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Po flitet për krizë mes çiftit Loredana dhe Mozzik.

Para disa ditësh është raportuar se reperi Mozzik dhe partnerja e saj Loredana po shkojnë drejt ndarjes..

Dyshja nuk kanë folur lidhur me këtë fakt mirëpo janë disa detaje të reja çojnë në dyshime për prishje të raporteve mes dyshes.

Loredana sot feston ditëlindjen, e Mozzik nuk e ka uruar fare publikisht, mirëpo edhe në një postim ku ajo shihet duke festuar natën e kaluar, reperi nuk është askund.

Të paktën në atë postim Mozzik nuk shihet, e se çfarë po ndodh me çiftin, a do të ketë ndonjë sqarim për publikun e fansat e shumtë mbetet të shihet.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto