Lajme

Detaje nga Policia për gjuajtjen me armë pranë selisë qendrore të PDK-së

Policia e Kosovës ka konfirmuar një incident të ndodhur sonte pranë selisë qendrore të PDK-së.

Selia qendrore e Partisë Demokratike të Kosovës është rrethuar sonte nga policia.

Disa persona kanë shtënë me armë zjarri dhe kanë ikur nga vendi i ngjarjes, ka bërë të ditur zëdhënësja e Policisë së rajonit të Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 21:30 është raportuar për një gjuajtje me armë zjarri në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë”, thuhet në njoftimin e saj.

“Informatat e para flasin për dyshimet se persona të dyshuar nga një veturë kanë shtënë në drejtim të një personi dhe me shpejtësi janë larguar nga vendi i ngjarjes. Fatmirësisht nga të shtënat nuk ka pasur persona te lënduar”, u shpreh ajo.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes këmbësori pasi u godit nga një veturë në Prishtinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për ditët e ardhshme

Lajme

Detaje/ Si e plagosi dhëndrri mikun përgjatë kohës sa po udhëtonin bashkë

Lajme

Plagoset një person në Prishtinë, Policia jep detaje për rastin