Sport

Dështojnë testet mjekësore të Ballo-Toure tek Milani, ja arsyeja!

Mbrojtësi i majtë i Monacos, Ballo-Touré nuk do të mund t’i përfundojë testet mjekësore sot në Milano.

Mbrojtësi i majtë i Monacos, Fode Ballo-Toure ishte paraparë që të arrinte sot në Milano dhe të përfundonte testet mjekësore në klinikën “La Madoninna” ku më pas do të zyrtarizohej si lojtari më i ri i “Rossonerëve”.

Sipas “Tuttomercatoweb.com”, kjo gjë nuk do të ndodhë, pasi vizita e tij mjekësore është anuluar, transmeton lajmi.net.

Shkak për këtë gjë është se ende disa gjëra nuk janë finalizuar ndërmjet klubeve që do të lejonin futbollistin të bënte testet e nevojshme me lirshmëri të plotë.

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko