Lajme

Deputetja Matoshi: Jam bërë cak i kërcënimeve

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka thënë se ditëve të fundit ka marrë shumë kërcënime për shkak të siç ka thënë ajo angazhimit të saj për mbrojtjen e të drejtave të grave në përgjithësi.

Pavarësisht kësaj, ajo ka bërë të ditur se nuk frikësohet, teksa ka thënë se do ta çojë deri në fund misionin e saj, për të cilin edhe iu fut politikës, që çdo grua ta fitojë lirinë dhe të drejtën e vet pa u cenuar nga askush. /frontonline.net

Postimi i saj i plotë:

https://www.facebook.com/amatoshi1/posts/10159835598708960

Postime të ngjajshme
Lajme

Vritet një person në Batllavë

Lajme

12 komunat ku LVV shkon në balotazh

Lajme

Në 24 komuna përfundon numërimi i votave, këta kandidatë prijnë në zgjedhje

Lajme

Numërohen votat në Mitrovicë, ky është rezultati