Lajme

Deputetja e VV’së pozon me këmbë të hapura, shkruan një thënie të lashtë shqipe

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi po vazhdon të pozojë si aktore në faqen e saj të Instagramit.

figure>

Aktorja vazhdimisht përfolët nëpër media, sidomos pas lidhjes së saj me futbollistin nga Afrika, Keith Groeneveld.

Në fotot e fundit, deputetja dhe aktorja Adriana Matoshi është mbi një tavolinë derisa ka hapur këmbët. E këtyre fotove ajo ia ka shtuar një thënie të lashtë të shqiptarëve.

“Hyp se t’vrava,zbrit se t’vrava! Kjo thënie e lashtë popullore!”, ka shkruar Adriana.

Postime të ngjajshme
Lajme

Detaje tronditëse për vrasjen e mbrëmshme në Rahovec, dyshohet se vëllau vrau vëllanë

Lajme

Parashikimi i motit për nesër

Lajme

Duda Balje: Nuk jam më e ëmbël se dudi, por ......

Lajme

Ky është personi i cili ndërroi jetë në aksidentin e sontëm