Lajme

Deputetja e VV-së i premton kafe personit nga i cili merr komentin më ofendues

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje me profesion aktore, Adriana Matoshi, kohëve të fundit është përballur me shumë komente negative.

Duket se kjo situatë e ka lodhur deputeten prandaj ka ftuar të gjithë komentuesit të lënë komentin më ofendues – ai që fiton e ka një kafe nga aktorja dhe deputetja.

“Ketu duhet te komentojne vetem racistat! Villni ne komente mos u kurseni, se ne postet tjera qe po i postoj nuk ka t’boj me komentet qe po i shkruani. Komentuesit me te rande ja qes ni kafe!”, shkruan ajo në postimin që deri më tani ka mbledhur më shumë se 200 komente.

Related posts
Lajme

Njeriu më i pasur në botë i shet të gjitha shtëpitë, ja ku do të jetojë

Lajme

Gastronomët kërcënojnë Qeverinë

Lajme

Ky është parashikimi i motit për nesër

Lajme

Çfarë moti do të mbajë nesër në Kosovë?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *