Lajme

Deputetja e VV-së, i jep fund beqarisë

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adelina Grainca i ka dhënë sot fund beqarisë.

Deputetja e VV-së është martuar me Erblin Maliqin.

Në rrjete sociale kanë qarkulluar fotografi dhe video nga dasma e çiftit.

Postime të ngjajshme
Lajme

Paralajmërimi i Donika Kadaj-Bujupit

Lajme

Pamje: Aksident i rëndë në Prizren, ka të lënduar rëndë

Lajme

Valon Syla shkon me ‘mindil’ në Pressing, e tregon arsyen pse veproi kështu

Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus