Lajme

Deputetja befason me fotografin e fundit, asnjëherë nuk e kemi parë kështu

Adriana Matoshi po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për jetën që bën.

Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, andaj edhe është një person i dalluar me pozat e saj.

Duke i kushtuar rëndësi të madhe vetës, ajo duket çdo herë e më e veçantë.

Sidomos, me imazhin e fundit me grimin që ka realizuar Adriana duket femër e dalluar dhe merr vëmendje të madhe.

Për më shumë, vlerësojeni edhe ju./kosovarja

Postime të ngjajshme
Lajme

Kurti tregon nëse do shkarkohet kryediplomatja Donika Gërvalla

Lajme

Ky është kosovari që humbi jeten në plazhin e Shëngjinit

Lajme

Zjarr në Suharekë: Kryetari kërkon ndihmë

Lajme

Zjarr i madh në fshatin Studençan të Suharekës