Sport

Deputeti i Vetëvendosjes si Ronaldinho, tregon aftësitë me topin LIVE në studio televizive

Nesër do të nisë Kampionati Evropian i futbollit “Euro 2020”.

Të gjithë po e presim me padurim, një muaj të gjatë me shumë lojë të mira dhe plot befasi.

Televizionet kanë nisur emisionet sportive me mysafirë të të gjitha fushave.

Deputeti i VV-së, Fitim Uka në RTV Dukagjini ka treguar aftësitë e tij në futboll.

Ai me një driblim si Ronaldinho, ka treguar klasin me topin.

https://video.gjirafa.com/10000000-943885073041923-398778159665529398-n-mp4

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89