Sport

Dëmtimi i Rrahmanit: Napoli jep detajet më të reja

Amir Rrahmani pësoi një goditje të frikshme në ndeshjen që Napoli e luajti ndaj Sampdorias.

Mbrojtësi kosovar ngjalli frikë të madhe te tifozët e Napolit, por edhe tek ata të Kosovës, pasi në pamje të parë goditja dukej e rëndë.

Megjithatë, faqja zyrtare e Napolit sot njofton se lojtari ka shpëtuar pa ndonjë dëmtim, përcjell Periskopi.

“Amir Rrahmani iu nënshtrua një testi neurologjik në ‘Pineta Grande Clinic’ dhe mori dritën e gjelbër”, thuhet në faqen zyrtare të Napolit.

Mbrojtësi pritet të paraqitet për Napolin edhe në ndeshjen e vikendit.

Postime të ngjajshme
Sport

Kthesë e papritur, Mourinho ndryshon mendje për Marash Kumbullën

Sport

Reagon Drenica: Çmimin "Ylli i Javës" e meritoi Denisson

Sport

Arrestohet Afrim Tovërlani, raportohet se i dehur kanosi me thikë Shpend Ahmetin

Sport

Mehmet Bogujevci flet në T7, pasi refuzoi ftesën e Serbisë si mysafir nderi në Botërorin e boksit