Show Bizz

Demi Rose “s’është normal”, publikon foto ku tregon…

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja britanike Demi Rose nuk ka të ndalur së provokuari në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto në “Instagram”, në të cilën shihet e shtrirë, ndërsa bikinit e përmasave të vogla pothuajse e kanë “tradhëtuar”, duke ia zbuluar pjesët intime, raporton Gazeta Evropa.

Fal fotove të cilat i publikon, Rose është një nga modelet më të ndjekura.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto