Show Bizz

Demi Rose provokon rëndë, pozon nga shtëpia në bikini

Fansat kanë filluar ta kritikojnë modelen seksi Demi Rose. Ata mendojnë se ajo ka shtuar disa kg tepër gjatë karantinës, por ajo i ka vërtetuar të kundërtën.

Së fundmi modelja ka postuar një foto, ku ka pozuar me një palë rroba banjo shumë të vogla saqë reçipetat e saj mund të këputen nga momenti në moment nga gjoksi i saj bombastik.

25-vjeçarja i ka vërtetuar sërish fansave se është në super formë dhe se karantina nuk ka ndikuar aspak në peshën e saj.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Dhurata Dora sërish në bashkëpunim me reperin shqiptar, a do të jetë ky hiti i verës?

Show Bizz

Meda publikon baladën “E du”

Show Bizz

Ish-Miss Shqipëria pozon provokuese, veshja i zbulon pothuajse gjithçka

Show Bizz

Arta Elezaj tregon linjat e saj nga pushimet