Show Bizz

Demi Rose pozon set fotografik në Bali, e parezistueshme

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Demi Rose shfaqet për të lënë për të dëshiruar në Bali, Indonezi, gjatë një seti fotografik në xhungël.

Rose dukej tepër joshëse e veshur me një palë bikini dhe një rrip të lidhur në kokë, pamje e cila përshtatej me vendin ku ajo pozonte.


-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto