Show Bizz

Demi Rose ngacmon me foton e re

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja e njohur, Demi Rose, e ka ngacmuar imagjinatën e meshkujve me foton e re të cilën e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo shihet gjysmë e zhveshur, e shtrirë në shtrat ndërsa në fokus të veçantë e ka vendosur gjoksin dhe një pjesë të vitheve.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto