Show Bizz

Demaskohet Enca, kështu duket pa ndërhyrjet e Photoshop-it

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është një nga personazhet më të përfolura në showbizin shqiptar.

Kjo për faktin se në paraqitjet e saj publike, ajo shfaqet vazhdimisht ‘e nxehtë’ dhe mjaft e ‘guximshme’.

Nëpër videoklipe dhe paraqitje të saj nëpër rrjetet sociale, Enca vazhdimisht kritikohet nga fansat për përdorimin e ‘photoshopit’ për të formësuar linjat trupore.

Së fundmi nëpër rrjetet sociale po qarkullon një fotografi ku shihet Enca e cila është e ftuar në një emision televiziv.

Në të vërtetë ajo duket shumë më ndryshe nga fotografitë që i publikon nëpër rrjetet sociale, se sa në realitet.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto