Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 5-të, Çaka përsëri në kryendeshje

Superliga e Kosovës në futboll do të vazhdojë me ndeshje shumë interesante në kuadër të javës së 5-të.

Për këtë xhiro, janë deleguar edhe gjyqtarët kryesorë, shkruan Sheshi.info

Takimi më interesant në këtë xhiro do të jetë dueli mes Drenicës dhe Dritës, ku gjyqtar kryesor është vendosur Dardan Çaka, me asistentët Granit Hyseni, Elvis Bicaj, gjyqtar i katërt Isak Ceroviku dhe në dhomën e VAR-it Erdall Zasella.

Më poshtë shihni edhe delegimin e plotë të të gjitha ndeshjeve:

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina 1-2 Llapi, golat dhe rastet nga ndeshja e zhvilluar sot në ''Fadil Vokrri''

Sport

Golashënuesit më të mirë pas fazës së parë në Superligë

Sport

Broja bën heroin, sulmuesi shqiptar ia siguron fitoren e parë Southamptonit

Sport

Faza e dytë starton në mesjavë, vëmendja në Gjilan!