Sport

Delegohen gjyqtarët për ndeshjet e Ligës së Parë në kuadër të javës së tretë

Liga e Parë në futbollin kosovar do të vazhdoj edhe në këtë fundjavë me ndeshje mjaftë interesante.

Kurse, tashmë janë deleguar edhe gjyqtarët për ndeshjet e javës së tretë, shkruan Gazetasheshi.com

Gjyqtari i Superligës së Kosovës, Burim Jahmurtaj do ta drejtoj sfidën Vushtrria – Liria, së bashku me asistentët Arton Latifi, Arbnor Bullatovci.

Kurse në ndeshjen tjetër interesante mes Ramiz Sadikut dhe Flamurtarit, ‘bilbili’ kryesor i është besuar gjyqtarit gjilanas, Valbon Hoxha me asistentët Zgjim Rrahimi dhe Faton Jakupi.

Më poshtë e keni delegimin e plotë nga dy grupet në Ligën e Parë:

Liga e Parë në futbollin kosovar do të vazhdoj edhe në këtë fundjavë me ndeshje mjaftë interesante.

Kurse, tashmë janë deleguar edhe gjyqtarët për ndeshjet e javës së tretë, shkruan Gazetasheshi.com

Gjyqtari i Superligës së Kosovës, Burim Jahmurtaj do ta drejtoj sfidën Vushtrria – Liria, së bashku me asistentët Arton Latifi, Arbnor Bullatovci.

Kurse në ndeshjen tjetër interesante mes Ramiz Sadikut dhe Flamurtarit, ‘bilbili’ kryesor i është besuar gjyqtarit gjilanas, Valbon Hoxha me asistentët Zgjim Rrahimi dhe Faton Jakupi.

Më poshtë e keni delegimin e plotë nga dy grupet në Ligën e Parë:

Postime të ngjajshme
Sport

E vendos në shitje medaljen e finales më të “çmendur” të Ligës së Kampionëve, për të paguar borxhet

Sport

Legjenda e Prishtinës lavdëron rivalin për titull, ka fjalë të mëdha për ta

Sport

Reagon Trepça ’89: Na u anulua një gol i rregullt në ndeshjen ndaj Gjilanit

Sport

Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në “El Clasico”