Sport

Debutoi me fitore te skuadra e Feronikelit, megjithatë Dejan Vukiçeviq nuk është i kënaqur me lojën e treguar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Debutoi me fitore te skuadra e Feronikelit, duke triumfuar kundër Drenicës, 4:1.

Megjithatë, trajneri nga Mali i Zi, Dejan Vukiçeviq, thotë se nuk është i kënaqur me lojën e treguar në disa periudha dhe, sipas tij, ende janë larg asaj që kërkon.

Debutoi me fitore te skuadra e Feronikelit, duke triumfuar kundër Drenicës, 4:1. Megjithatë, trajneri nga Mali i Zi,…

Posted by Sporti në KTV on Wednesday, August 21, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv