Lajme

Debat i ashpër mes Imer Mushkolajt dhe Sali Berishës: “Ti e ke shitur shpirtin tënd”

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha sonte ka pasur një debat tejet të ashpër me analistin nga Kosova, Imer Mushkolaj.

Në një lidhje direkte në emisionin “Debat Plus”, Sali Berisha pati një përballje me shumë akuza me Mushkolajn, transmeton Indeksonline.

Berisha deri sa ishte i nervozuar në debat, ju drejtua Mushkolajt me fjalët “Ti e ke shitur shpirtin”.

Sali Berisha po ashtu akuzoj rëndë ish-presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministrin aktual të Shqipërisë, Edi Rama./Indeksonline/

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=282379599779204

Postime të ngjajshme
Lajme

AAK-së i shtohet edhe një deputet

Lajme

Zv.Ministri i Kulturës: Nëse Albini është ndryshimi, vaj halli për Kosoven!

Lajme

Tërmkolli, kritikon ashpër zëvendëskryeministrin Driton Selmanaj

Lajme

Nuk arriti ta mposht covidin, ndërron jetë babai i ish-deputetit të LDK-ë!