Sport

De Bruyne turpëron shokun e Kombëtares dhe më pas i kërkon falje në rrjetet sociale

Kevin De Bruyne është njëri nga futbollistët më të mirë në botë

Yli i Manchester Cityt posedon një teknik të përsosur dhe për pozitën e tij, ndoshta është edhe më i miri.

Gjatë ndeshjeve me Kombëtaret belgu turpëroi shokun e skuadrës, Jan Vertonghen.

De Bruyne me shumë klas ia futi topin në mes të këmbëve, derisa më pas njëri nga futbollistët kapi edhe kokën kur pa veprimin që bëri ylli i Cityt.

29 vjeçari këtë moment e ka postuar në Facebook dhe në formë humori i ka kërkuar falje Vertonghenit.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=1221083948275952

Postime të ngjajshme
Sport

Telashe tek skuadra shqiptare para derbit, i infektohet sulmuesi me Covid-19

Sport

Veprim fantastik nga Intelektualët

Sport

Këto janë ekipet dhe lojtarët me vlerën më të madhe në Superligën e Kosovës

Sport

Drenica në krizë pas tri humbjeve radhazi