Lajme

Daut Haradinaj me fjalë të mëdha për Shefqet Krasniqin

Në emisionin “Natë vere” në T7, Daut Haradinaj, ka folur edhe për Shefqet Krasniqin.

Ai tregon se si gjatë muajit të Ramazanit janë takuar dhe se i ka pëlqyer shumë komunikimi me të.

“Më ka befasuar për të mirë. Jam kënaq me të gjatë iftarit”.

Se çfarë ka thënë më shumë për Shefqet Krasniqin, e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

https://www.youtube.com/watch?v=k6pxmfPTT8s&feature=youtu.be

Postime të ngjajshme
Lajme

Bie bora e parë në Kosovë

Lajme

Shaqir Totaj i PDK-së tregon pse i hyri garës për kryetar të Prizrenit

Lajme

Shpend Ahmeti dërgon një mesazh gjatë transmetimit direkt për Bedri Hamzën

Lajme

Vitia e Zemaj përplasen për menaxhimin e pandemisë