Lajme

Daut Haradinaj i dërgon selam sondazheve

Deputeti i AAK-së, Daut Haradinaj ka paralajmëruar fuqishëm kthimin e AAK-së.

Ai ka takuar disa miq të tij. I pranishëm ishte në familjen e Ismajl Durmishit.

Postimi tij;

Në familjen e plakut të nderuar Smajl Demushi, ku u prita nga djemtë e tij dhe bashkëluftëtarët e mi.

Postime të ngjajshme
Lajme

Kurti, me presidentin Biden dhe sekretarin e shtetit do të jetë më ndryshe

Lajme

Faton Abdullahu, ‘’Pa PDK-në e han dreqi këtë vend’’

Lajme

61 pacientë të infektuar virus janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës

Lajme

Flet Haziri, rreth mundësisë së koalicionit paszgjedhor me PDK-në