Lajme

Daut Haradinaj “Godet Milaim Zekën” ”informacionet je ka i merr në Beograd”

Në debatin e sontëm në ”Prime Time” me Xhemajl Rexhën, ishte deputeti i AAK-së Daut Haradinaj dhe flitej për temën e Gjakatës Speciale, kur ndërhyri përmes SMS-it, ish-deputeti Milaim Zeka.
Ish-deputeti Zekaj përmes SMS-it kishte ndërhyrë duke përmendur dy të akuzuarit e ardhshëm që sipas gazetarit veteran, janë dy ish deputetët e PDK-së, Azem Syla dhe Adem Grabovci.

Kjo nuk i ka pëlqyer aspak deputetit Daut Haradinaj duke thënë se Zeka, këto informacione po i merr nga Beogradi. Haradinaj ka përmendur huqjen e Zekës në rastin e tij, ku sipas paralajmërimeve të gazetarit Zeka, Daut Haradinaj ishte prej të parëve në listë.

Për më shumë dhe reagimin e Adem Grabovcit, shikoni videon e mëposhtme:

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=726873257923493

Postime të ngjajshme
Lajme

Burime brenda KQZ-së: Bulliqi i VV-së fiton pa balotazh!

Lajme

Ekskluzive: Adnan Merovci tregon sa herë janë takuar Adem Jashari e Ibrahim Rugova

Lajme

E turpshme – Gent Cakaj suImohet në Shqipëri pse e vizitoi Prekazin e Adem Jasharit

Lajme

LDK s’bën zë, Rudari ka pak fjalë, por jo shumë shpresëdhënëse