Show Bizz

Dashuria e fansave për Bebe Rexhën vërehet më së miri në këtë fotografi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Bebe Rexha është gëzon një bazë të fansave që janë në gjendje të bëjnë gjithçka për këngëtaren.

Këngëtarja nga Dibra pak çaste më parë ka publikuar një imazh në Instagram ku tregon se një fanse e saj ka vendosur fytyrën e artistes shqiptare në thonj.

Nuk është kjo hera e parë që fansat e Bebes bëjnë gjëra të tilla edhe më parë një fans kishte bërë tatuazh fytyrën e saj. ./lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto