Show Bizz

Dashuri e përjetshme, Sinani e Teuta (FOTO)

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sinan Vllasaliu i ka qëndruar besnik estradës, por edhe bashkëshortes.

Këngëtari që është një nga më të preferuarit e publikut në tre dekadat e fundit duket se ka një çelës suksesi.

Është bashkëshortja e tij, Teuta ajo që e mban atë në formë. Mbi të gjitha, dukja e tyre vazhdon të jetë për lëvdata.

Pas një vere të suksesshme, Sinani mbrëmë ka gjetur kohë të dëfrehet me gruan e tij, gjë e cila shihet edhe në buzëqeshjen e tyre./Indeksonline/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto