Show Bizz

Dardi i “It’s my love” po bëhet babë, zbulon gjininë e foshnjës

Ndonëse u përfol për ndarje mes tyre, por duket se Dardi dhe Agnesa tanimë kanë kaluar krizën që kishin dy javë më parë.

Ish konkurrenti i “It’s my love” shumë shpejt do të bëhet baba për herë të parë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë 17-vjeçari përmes një video të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, derisa së bashku me bashkëshorten, Agnesën, shfaqen duke plasur tullumbacën, e ku zbulojnë se do të bëhen prindër të një vajze.

Martesa e Dardit me Agnesën erdhi gjatë pjesëmarrjes së tij në “It’s My Love”./Reporteri.net/

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Pas lirimit nga paraburgimi, Fjolla Morina ndahet nga biznesmeni Syla?

Show Bizz

Konkurrenti i “Për’puthen” rrëfen si e humbi këmbën në aksident por nuk u dorëzua kurrë

LajmeShow Bizz

Sa kushton një bukë në Kosovë? Çudit Miss Tuti me përgjigjen

Show Bizz

Ky është personi që tentoi ta sulmonte Noizyn në sheshin Skënderbej