Sport

‘Dardanët’ me kapiten të ri ndaj Greqisë

Kombëtarja e Kosovës do të ketë një kapiten të ri në ndeshjen ndaj Greqisë.

Me fillim nga ora 20:45, ‘Dardanët’ zhvillojnë ndeshjen e xhiros së katërt në Ligën C, si mysafirë të Greqisë, shkruan lajmi.net.

Në mungesë të shumë lojtarëve, Bernard Challandes ka zgjedhur një kapiten të ri për këtë ndeshje.

Do të jetë Herolind Shala kapiten i ‘Dardanëve’

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës