Sport

Dardana nuk ndalet në merkato, ‘firmos’ edhe me qendërmbrojtësin e njohur

Skuadra e Dardanës sot dhe zyrtarisht ka prezantuar në radhët e veta futbollistin, Ardian Shaljanin, shkruan Gazetasheshi.com.

Shaljani nga sot do të vesh fanellën e Dardanës, skuadër kjo që zhvillon takimet në Ligën e Parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet skuadra e Dradanës përmes një postimi në ‘Facebook’.

ARDIAN SHALJANI ⚪🔵
Sot në ambientet e HOTEL MEGI në Durrës ku edhe po qëndron skuadra jonë u bë prezentimi i Qendërmbrojtësit Ardian Shaljani i cili i’u bashkua skuadrës tonë në ditën e fundit të merkatos.
Kryesia e klubit, stafi, bashkëlojtarët dhe ULTRAS DARDANËT i dëshirojnë mirë se ardhje Ardianit dhe shum suksese në fanelën bardh e kaltër.
#FORZADARDANA

Postime të ngjajshme
Sport

Ibrahimovic ‘thumbon’ keq fansat e Interit

Sport

Devolli paralajmëron Ballkanin para udhëtimit në Suharekë

Sport

Milan gjen zëvendësuesin e Donnarummas

Sport

Atmosferë fantastike te Drita, drejtori i klubit befasohet për datën e tij të lindjes!