Sport

Dardan Berisha tregon se para sa vitesh, Edo Azemi thoshte ky është sezoni i tij i fundit

Dardan Berisha dhe Edomond Azemi kanë qenë të ftuarit e radhës në emisionin “Asisti”, shkruan Gazetasheshi.com.

Kapiteni i Pejës në një moment të debatit me shaka e ka treguar se para sa vitesh Edo Azemi, thoshte që do ta lë basketbollin, por ai ende luan.

“Me kujtohet kur kam ardhur në Prishtinë gjatë viti 2013, një trajner turk gjithmonë e kritikojke dhe Edo ia kthente se ky është viti im i fundit dhe unë nuk po luaj shumë se tash ka me u pensionu. Viti 2021 dhe ende është ka luan, ankohej se është në fund të karrierës”, deklaroj Berisha.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë