Lajme

Dalin pamjet – Momenti kur konfrontohen fizikisht deputetët e VV-së dhe LDK-së

Tashmë kanë dalur pamjet e momentit kur nisi konfrontimi fizik mes deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe atyre të Lidhjes Demokratike të Kosovës, shkruan Gazeta Blic.

Gazeta Blic sjell pamje që nga momenti kur filloi debati me tone të ashpëra mes Mimoza Kusarit dhe Arben Gashit, e deri tek përfshirja e deputetëve tjerë nga të dy partitë politike, duke tentuar të ketë konfrontime fizike.

Ja momenti:

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=178291757252729

Postime të ngjajshme
Lajme

Nëse nuk i nuhasni këto dy aroma, mund të keni koronavirus

Lajme

Sot do të nis faza e dytë e prokurimit për ndërtimin e tri shkollave

Lajme

Sot mbahet Ceremonia e shënimit të Ditës së Forcës (FSK-së)

Lajme

Kuvendi i Kosovës do të mblidhet sot për votimin e disa projektligjeve