Show Bizz

Dalin pamjet: Kjo është femra që ia ka rrëmbyer zemrën Mc Kreshës?

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Mc Kresha ditën e sotme ka festuar ditëlindjen dhe duket se në këtë ditë kaq të veçantë reperi nuk ka qenë vetëm.

“Prive.al” zbuloi para pak ditësh se reperi ishte fejuar në fshehtësi të plotë nga syri I publikut dhe po shijon një romancë me një vajzë nga Prishtina.

Ishte vetë Kresha që I mohoi këto zëra për fejesën por jo për lidhjen.

Tashmë falë një pakujdesie të paqëllimshme duket se restoranti ku reperi po festonte ditëlindjen ka zbuluar se ia ndodhej së bashku me një vajzë tjetër, së cilës i duekt në dorë telefoni edhe fustani I saj jeshil nga videoja e publikuar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto