.
LajmeSport

Dalin pamje të reja të tifozit shqiptar në “Bernabeu”: kështu e mashtroi sigurimin

Spektakli në ndeshjen mes Real Madridit dhe Manchester Cityt u ndërpre për pak minuta dje, pasi që në fushë u fut një tifoz i cili në dorë mbante flamurin kuq e zi.

Tifozi shqiptar vendosi të futet në fushë me flamurin kuqezi për tu takuar me Karim Benzema.

Në momentin që tifozi shqiptar u fut në fushë kamerat në transmetim direkt e humbën pamjen, por në rrjetet sociale janë shpërndarë shumë video.

Ai është një bashkatdhetarë që jeton në Frankfurt të Gjermanisë me emrin Agim, i cili më pas ka publikuar vetë videon nga momenti kur është futur në fushë.

Gjithsesi ai arriti qëllimin e tij duke shpalosur flamurin shqiptar në Santiago Bernabeu, duke reklamuar edhe biznesin e tij dhe duke përqafuar sulmuesin francez.

Related posts
Lajme

Vehbi Kajtazi: Gucati e Haradinaj e kanë merituar dënimin

Lajme

Ky është 18-vjeçari që vodhi ‘Mercedes G Class’ në Istog, pronari e ndoqi derisa e kapi

Lajme

Pse Millo Gjukanoviq nuk e vizitoi kurrë Kosovën? Ja përgjigjia e tij

Lajme

Leonora Jakupi pas dënimit të Gucatit e Haradinajt: Ju që e votuat Gjykatën Speciale ju thaftë dora