Sport

Dalin në shitje biletat për ndeshjen Greqi – Kosovë, ja ku mund t’i bleni

Përfaqësuesja e Kosovës do të përballet me Greqinë më 14 nëntor, në Athinë, në kuadër të kualifikimeve për kupën e botës “Katar 2022”, shkruan Zeri.info.

Federata e Futbollit e Kosovës njofton të gjithë të interesuarit se shitja e biletave për ndeshjen Greqi – Kosovë për tifozët kosovarë bëhet nëpërmjet platformës online të Federatës greke, në linkun e mëposhtëm:

https://www.ticketmaster.gr/gnfc/privateSales.html?deepLink=214&hash=kXuMQhfbSu9N57QaKBG8pNzaI092115072

FFK-ja gjithashtu njoftoi se për hyrje në stadium është e vlefshme: Certifikata e Vaksinimit ose dëshmia që personi që posedon biletën e ka kaluar COVID-19. Me teste PCR nuk lejohet hyrja në stadium.

Postime të ngjajshme
Sport

17 futbollistë rezultojnë pozitiv me Covid, skuadra portugeze futet në fushë me nëntë lojtarë

Sport

Mbyllet pa gola pjesa e parë mes Villarreal dhe Barcelonës, por Depay humbet një shans të artë

Sport

Formacionet zyrtare: Villarreal - Barcelona

Sport

Vushtrria kampion vjeshtor në prag të 100 vjetorit të klubit, ja si e festuan fitoren e sotme