Show Bizz

Dafina Zeqiri dridh të pasmet para pasqyrës, publikohet videoja

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dafina Zeqiri provokoi keq fansat e veshur me një ‘bodysuit’.

Dafina Zeqiri ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me ‘bodysuit’, shkruan lajmi.net.

Këngëtaraj dukej atraktive e veshur në të kuqe, në të cilën tregonte figurën trupore, ndërsa bënte lëvizje provokuese para paqyrës.

Në plan të parë, ajo kishte vënë të pasmet, të cilat i dridhte në pasqyrë.

Kujtojmë se “Vuj Vuj Vuj” është projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, i cili u prit mirë nga publiku. /Lajmi.net/

Video Player

00:00
00:03

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto