Show Bizz

Dafina Zeqiri 12 orë në spital, e më pas mbi 10 orë xhirime

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri e ka nisur vitin 2020 me një sërë suksesesh të shënuara gjatë vitit të kaluar.

“Vuj vuj vuj” mban titullin kënga e saj e fundit, e cila është pritur mirë nga fansat.

Këngëtarja u shfaq mjaft atraktive në performancën e këtij klipi.

Së fundmi, Dafina për4mes një postimi të bërë në InstaStory, vendosi të tregojë për fansat disa nga prapaskenat e këtij klipi, të cilin ka gjetur forcën ta realizojë vetëm 12 orë pasi ka dalë nga spitali.

Me këtë, ajo ka dashur të tregojë se sa i fuqishëm mund të jetë pasioni dhe forca e femrës.

“12 orë pas daljes nga spitali, sërish një performancë e fortë. 10 orë xhirime pa asnjë problem. Fuqia e femrës”, ka shkruar Zeqiri në InstaStory.

Mesa duket, këngëtarja ka bërë një sakrificë të madhe për këtë klip, që të duket sa më mirë para fansave të saj.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto