Show Bizz

Dafina tregon në cilën vit do ta publikon albumin e ri

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Dafina Zeqiri pritet që shumë shpejt ta publikon albumin e saj më të ri

Këngëtarja kosovare ka treguar se shumë shpejt do të sjell disa demo të albumit të saj më të ri.

Ajo ka shkruar se gjatë ditëve në vijim ajo do të sjell disa nga demot e këtij albumi që sigurisht do të pëlqehen.

“Albumi tashmë ka filluar të marrë formë. 5 demo/dy ditë! Imagjinoni vitin 2020!”, ka shkruar ajo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto