Sport

Crotone – Milan, Tonali dhe Diaz nga minuta e parë

Milan është mysafir i Crotones në ndeshjen e xhiros së dytë të Serie A.

Në këtë sfidë, Pioli do të jetë pa Ibrahimovicin i cili ka dalë pozitiv me koronavirus.

Në vend të tij do të luaj Ante Rebic derisa për herë të parë nga minuta e parë luajnë dy transferimet e reja, Tonali dhe Diaz.

Këto janë formacionet zyrtare:

Crotone: Cordaz; Magallan, Marrone, Golemic; Pedro Pereira, Messias, Cigarini, Zanellato, Molina; Simy, Dragus

Postime të ngjajshme
Sport

E vendos në shitje medaljen e finales më të “çmendur” të Ligës së Kampionëve, për të paguar borxhet

Sport

Legjenda e Prishtinës lavdëron rivalin për titull, ka fjalë të mëdha për ta

Sport

Reagon Trepça ’89: Na u anulua një gol i rregullt në ndeshjen ndaj Gjilanit

Sport

Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në “El Clasico”