Sport

Cristiano dhe djali i tij stërviten te Juventus

Cristiano Ronaldo dhe i biri i tij janë stërvitur te Juventus.

Skuadra e Juventus ka pasur sot një mysafir special në qendrën stërvitore ‘Continassa’, bëjnë të ditur mediet italiane.

Bëhet fjalët për djalin e Cristiano Ronaldo, i cili sot në qendrën stërvitore të Juventus stërviti krah prindit të tij.

Portugezi ka postuar një video me djalin e tij teksa kryente disa stërvitje bashkë me të.

Ronaldo ka postuar këtë video në llogarinë e tij private në rrjetin social ‘Instagram’, si ‘Instastory’

Postime të ngjajshme
Sport

Ja kur do të zhvillohet super ndeshja, ‘Maqedoni Veriore – Kosovë

Sport

Grezda sulmon fizikisht lojtarin kundërshtar në parking pas ndeshjes

Sport

Debat i ‘nxehtë’ mes Qeqës dhe Debatik Currit

Sport

Munishi me parashikim të “çmendur” për Arbërinë!