Sport

‘CR7 problem? Ma sillni mua, e lë në lojë çdo minutë’

Watford do të përballet me Manchester United të shtunën dhe në konferencën e sotme për shtyp foli trajneri Claudio Ranieri.

Temat që preku ishin të shumta, por deklarata e tij, kur i thanë se Cristiano Ronaldo është një problem për shokët e skuadrës, është bërë virale.

“Ma jepni mua Cristianon, ju lutem. Nuk është problem për. Është një nga futbollistët më të mëdhenj në botë, do ta lija të luante çdo minutë”, shprehet Ranieri me shaka.

Ai u pyet më pas që të zgjedhë mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldo, por nuk preferoi ta thotë një emër.

Related posts
Sport

Kalvin Phillips bën zgjedhjen mes Liverpoolit dhe Manchester Unitedit

Sport

Dhjetë klubet me vlerën më të madhe

Sport

Faza e grupeve në Ligën e Evropës përmbyllet sonte: Këto janë 16 ndeshjet, vëmendja në Napoli

Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *