Lajme

Covidi e ka tjetësuar për 2 javë, shih sa ka ndryshuar politikani e shkrimtari kosovar

Dy javë më parë njoftoi se ishte prekur me Covid-19. Duket se virusi aktual ka ndikuar shumë në shëndetin e Jahja Llukës.

Anëtari i AAK-së dhe shkrimtari i njohur sapo ka publikuar një fotografi që dëshmon se Covidi ka lënë gjurmë tek ai.

Ndër të tjera Lluka informon se tani është shëruar dhe ka rezultuar negativ në testin e fundit.

“Unë dhe familja ime e ngushtë, per me shume se dy jave u perballem me Sars Covid-19, kete armik te pa barabarte, te fshehte dhe shume te pabese.

Nuk eshte fare e lehte perballja me Sars Covid-19, konsultave te panderprera me mjeket te cilet ne infektiven ishin profesional dhe shum te kujdeseshem si dhe terapise se duhur, mbeshtetjes morale nga miqtë dhe familjarë te shumte, ia dolem ta kalonim kete situate dhe te rezultojme negativë me Covid-19.

Faza rikuperuese kerkon kohen e vet dhe trajtimin e duhur”, shkroi Jahja Lluka në njoftim./Indeksonline/

Postime të ngjajshme
Lajme

E mbijetuara e masakrës së Suharekës bie viktimë e hajnave në QKUK

Lajme

KEDS njofton për punime, në këto qytete e fshatra do të ketë ndërprerje të rrymës deri në 12 orë

Lajme

Aksident i rëndë tek AKI-ja, brenda ishte gazetari i njohur i T7

Lajme

Elvis Naçi në biznesin e syzeve