Lajme

Covid-19 u merr jetën për një ditë nënës dhe djalit nga komuna e Rahovecit

Pandemia e Covid-19 vazhdon të marrë jetën e kosovarëve.

Brenda një dite Covidi u merr jetën nënës dhe djalit nga fshati Pataqan i Ulët i Rahovecit.

Rastin e ka konfirmuar, kryetari i kësaj komune, Smajl Latifi.

“Po me COVID kanë qenë”, ka thënë Latifi.

Vdekjen e tyre e ka konfirmuar edhe një familjar i tyre përmes rrjeteve sociale.

“Paskan ndërruar jetë nanë e nir nga Potoqani i Poshtëm, Avnia ni djal puntor shumë i zoti dhe teta Zehra një grua e urtë e shumë e respektuar. Ngushëllime familjes Ahmeti 😢
Ju bëftë shpirti dritë!”, ka shkruar ai. /frontonline.net/

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar