Sport

Coutinhos iu besua një numër legjendar te Barcelona

Philippe Coutinhos i është dhënë një mundësi e dytë te Barcelona.

Ylli brazilian pas një sezoni si i huazuar te Bayern Munich, është rikthye në ‘Camp Nou’.

Barcelona ka vendosur që Coutinhos t’ia dhurojë fanellën me numër 14 për sezonin e ri.

Këtë numër në të kaluarën e ka bartur legjenda e Barcelonës dhe futbollit, Johan Cruyf.

Mbetet të shihet se si Barcelona do ta shfrytëzojë këtë mundësi.

Postime të ngjajshme
Sport

Prizreni është ekipi më i ri nga qyteti antik i Kosovës që regjistron rezultate fantastike qysh në vitin e parë të themelimit

Sport

Salihu: Dikujt po i pengojnë sukseset e Përfaqësueses, që 30 vite disa persona qeshin me të gjithë kryetarët e FFK-së

Sport

Trajneri i Werder Bremenit deklarohet sërish për Milot Rashicën, tregon pse nuk po luan ylli i Kosovës

Sport

Frashëri tregon skuadrën e vetme pretendente për titull kampioni