Sport

Conor McGregor është duke pushuar në një vilë luksoze e cila kushton 10 mijë funte në javë

Luftëtari i UFC-së, Conor McGregor është duke shijuar një pushim në një vilë luksoze në Portugali, shkruan “Zeri.info”.

32-vjeçari është duke qëndruar në një vilë e cila kushton 10 mijë funte në javë.

Sipas asaj që ka raportuar “MailOnline”, javën e kaluar McGregor ka marrë me qira një jastëk bregdetar me vlerë 1 milionë funte pranë plazhit me pamje mbi Atlantik.

Ai është bashkuar me të fejuarën e tij, Dee Devilin si dhe dy fëmijët e tyre, Conor Jr dhe Croia.

Vila mahnitëse, e kompletuar me një dizajn nordik me panele druri dhe pishash në brendësi, ka jo më pak se gjashtë dhoma gjumi.

Ajo gjithashtu lundron me një pishinë pafundësie që McGregor të shijojë një not dhe një dhomë kinemaje që klani të vendoset për një natë filmi. /

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë