Lajme

‘Coca Cola’ të derdhura në autostradën Ferizaj-Prishtinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Qindra arka me pije “Coca Cola” janë derdhur në autostradën Ferizaj – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Bibaj, kur një kampion ka hyrë në një kthesë të ashpër me një shpejtësi joadekuate, shkruan rtv21.tv.

Në videon dërguar redaksisë tonë shihen arkat e rrëzuara me plot shishe të thyera, dhe një kamion i ndalur në fund të tyre.

Raportohet se nga ky aksident nuk është lënduar askush, dhe nuk janë rrezikuar veturat tjera.

 

Qindra arka me pije "Coca Cola" janë derdhur në autostradën Ferizaj – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Bibaj, kur një kampion ka hyrë në një kthesë të ashpër me një shpejtësi joadekuate.

Qindra arka me pije "Coca Cola" janë derdhur në autostradën Ferizaj – Prishtinë, më saktësisht në fshatin Bibaj, kur një kampion ka hyrë në një kthesë të ashpër me një shpejtësi joadekuate.

Posted by RTV21 on Friday, August 23, 2019

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat