Lajme

CNN: Shumë policë janë pIag’osur brenda ndërtesës së Kongresit Amerikan

Shumë oficerë janë pIag’osur pas hyrjes së protestuesve pro-Trump në ndërtesën e Kongresit Amerikan.

CNN e thirrur në burime të saj shkruan se shumë oficerë janë pIag’osur dhe të paktën një u transportua në spital.

Protestuesit pro-Trump sulmuan ndërtesën e Kongresit Ame4rikan sot, ku anëtarët e Kongresit po mblidheshin për të vërtetuar fitoren e Presidentit të zgjedhur Joe Biden.

Postime të ngjajshme
Lajme

Drenicaku që shkeli qenin: Do t’ia siguroj 40 mijë vota VV-së

Lajme

KEDS njofton për ndërprerje të rrymës elektrike në këto vende

Lajme

E dhimbshme: Babë e bir nga Lipjani vdesin nga koronavirusi

Lajme

Drenicaku që thotë se e votoi 4 herë ilegalish PDK’në, tash i premton vota Vetëvendosjes