Sport

Çmimi që i vendosi Batatina i lartë, dështon transferimi i Veliut tek gjiganti turk

Valmir Veliu nuk do të largohet nga Llapi në këtë afat kalimtar.

Klubi llapjan ka qenë në negociata për disa ditë me Beshiktashin.

Tahir Batatina ia kishte kërkuar ekipit turk 450 mijë euro për shërbimet e mesfushorit, por ishte i gatshëm ta lëshonte edhe për çmim më të lirë.

Indeksonline mëson se transferimi ka dështuar dhe Veliu do të mbetet te Llapi deri në përfundim të këtij edicioni.

Një zyrtar i Beshiktashit e kishte monitoruar 21-vjeçarin muajin e kaluar gjatë ndeshjeve miqësore që Llapi zhvilloi në Turqi.

Postime të ngjajshme
Sport

Superliga e Kosovës: Kjo është lista e golashënuesëve pas 22 xhirove

Sport

Komisioni për Ankesa shqyrton shkresën e Drenicës, ky është vendimi i marrë!

Sport

FC Prishtina – Llapi kryendeshja e javës së 23-të

Sport

Fjalë të pakta, por me shumë kuptim… Ja çfarë thotë Klodian Duro pas fitores së Feronikelit