.
Auto/Tech

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Apple në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini.

iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë rregulluar në mënyrë diagonale.

Telefonat inteligjentë vijnë në pesë ngjyra të reja: rozë, blu, të zezë, të bardhë dhe të kuqe.

Dhe këtu vijnë versionet më të shtrenjta – iPhone 13 Pro dhe Pro Max – në 4 ngjyra të bukura (përfshirë blu të lehta).

iPhone 13 mini kushton 699 dollarë, iPhone 13 799 dollarë, iPhone 13 Pro 999 dollarë ndërsa iPhone 13 Pro Max plot 1 mijë e 99 dollarë.

Related posts
Auto/Tech

Më shumë se 40 milionë njerëz blenë iPhone 13 për festat e fundvitit

Auto/TechLajme

Nëse keni ndonjërën nga këto vetura mos e shisni, sepse vlera e tyre vetëm do të rritet

Auto/Tech

Menacing Flat Black 1972 Chevy Nova 4-Speed Build

Auto/Tech

Ndodh edhe kjo, burri nga Gjermania kaloi tre javë duke kërkuar se ku e kishte parkuar makinën