Show Bizz

“Çmendet” Monika, heqë bluzën dhe tregon gjoksin duke vallëzuar me banorët

Monika Lubonja është njëra nga banoret e Big Brother Vip.

Aktorja shqiptare është mjaft e dashur dhe ka arritur me sukses qëndrimin e saj prej më shumë se 100 ditësh.

Por jo rrallë momentet e Monikës dhe banorëve tjerë janë bërë virale në rrjetet sociale.

Së fundmi në instagram po qarkullon një video e aktores ku Monika shihet krejt e “hallakatur” duke vallëzuar bashkë me të tjerët.

Për një moment ajo heqë bluzën dhe tregon gjoksin gjë që nuk pritej nga Monika.

Ndryshe të nominuar për këtë javë janë Tani dhe Donaldi.

https://video.gjirafa.com/272924503-416265156942515-128847908957220753-n-mp4

Related posts
Show Bizz

Dalin detaje nga ndarja e Tottit, Ilary Blasi u zemërua kur pa këto foto!

Show Bizz

’50 Cent’ padit doktoreshën që i sugjeroi operacion ‘për zmadhim penisi’

Show Bizz

Egzona sqaron se pse Vëllai i Madh zgjodhi Donaldin dhe Beniadën të kujdesen për Einxhel

LajmeShow Bizz

Jahja Kokaj i VV-së e lë pak anash shkencën, merret me Big Brother VIP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *